wb_editors
210
правок
Строка 2: | Строка 2: | ||
== Регистры WB-MRWM2 == | == Регистры WB-MRWM2 == | ||
{{Wbincludes:Header Relay Registers}} | {{Wbincludes:Header Relay Registers}} | ||
| 56 || 0x0038 || канал 1 || rowspan="2" | Напряжение || rowspan="2" | Input register || rowspan="2" | RO || rowspan="2" | u16 || rowspan="2" | 0.01 || rowspan="2" | V || rowspan="2" | 0...250 || rowspan="2" | - || rowspan="2"| - || rowspan="2"| | |||
|- | |- | ||
| | | 57 || 0x0039 || канал 2 | ||
| 0x0038 | |- | ||
| канал 1 | |||
| | | 64 || 0x0038 || канал 1 || rowspan="2" | Мощность || rowspan="2" | Input register || rowspan="2" | RO || rowspan="2" | u16 || rowspan="2" | 0.1 || rowspan="2" | W || rowspan="2" | 5...4600 || rowspan="2" | - || rowspan="2"| - || rowspan="2"| | ||
| | |- | ||
| RO | | 65 || 0x0039 || канал 2 | ||
| u16 | |- | ||
| 0. | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| 7 | | 7 | ||
| 0x0007 | | 0x0007 |