3690
правок
Строка 1: | Строка 1: | ||
{| border="1" | {| border="1" | ||
|Linux GPIO || Modem signal || [[SC16IS752]] pin || [[UEXT]] pin|| | |Linux GPIO || Modem signal || [[SC16IS752]] pin || [[UEXT]] pin name|| pin # | ||
|- | |- | ||
| - || 3.3V || - || UEXT 3.3V || 1 | | - || 3.3V || - || UEXT 3.3V || 1 |