3692
правки
Метка: visualeditor |
Метка: visualeditor |
||
Строка 116: | Строка 116: | ||
||GPIO3_IO14 | ||GPIO3_IO14 | ||
|78 | |78 | ||
|||| [[Special:MyLanguage/RFM69H|RFM69H]] IRQ | |LCD_DATA09||| [[Special:MyLanguage/RFM69H|RFM69H]] IRQ | ||
|- | |||
|178 | |||
||GPIO3_IO13 | |||
|||LCD_DATA08|| [[Special:MyLanguage/RFM69H|RFM69H]] _DIO2 | |||
|- | |||
|180 | |||
|GPIO3_IO28 | |||
| | |||
|LCD_DATA23 | |||
|RFM69 MISO | |||
|- | |||
|182 | |||
|GPIO3_IO27 | |||
| | |||
|LCD_DATA22 | |||
|RFM69 MOSI | |||
|- | |||
|186 | |||
|GPIO3_IO25 | |||
| | |||
|LCD_DATA20 | |||
|RFM69 SCK | |||
|- | |- | ||
|184 | |184 | ||
|| | ||GPIO3_IO26 | ||
||||| [[Special:MyLanguage/RFM69H|RFM69H]] chip select | |||LCD_DATA21|| [[Special:MyLanguage/RFM69H|RFM69H]] chip select | ||
|- | |- | ||
|102||GPIO4_IO23 | |102||GPIO4_IO23 |