wb_editors
551
правка
N.kulikov (обсуждение | вклад) |
|||
Строка 18: | Строка 18: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |||
|WB-MR | |||
|24-12-2020 | |||
|[http://fw-releases.wirenboard.com/?prefix=fw/by-version/WB-MR/stable/1.15.2/ 1.15.2] | |||
|all | |||
|fix safety timer (problem in 1.15.0, 1.15.1) | |||
|- | |- | ||
|WB-MS | |WB-MS |