wb_editors
370
правок
(ERRMIR07) |
(ERRWB-MSv20004) |
||
Строка 395: | Строка 395: | ||
| class="cell-yellow" | | | class="cell-yellow" | | ||
|- | |- | ||
| colspan=" | | ERRWB-MSv20004 | ||
| class="cell-green" | | |||
| class="cell-green" | | |||
| class="cell-green" | | |||
| class="cell-green" | | |||
| class="cell-green" | | |||
| class="cell-yellow" | | |||
| class="cell-yellow" | | |||
| class="cell-yellow" | | |||
| class="cell-yellow" | | |||
| class="cell-yellow" | | |||
| class="cell-yellow" | | |||
| class="cell-yellow" | | |||
|- | |||
| colspan="13" | | |||
|- | |- | ||
| Легенда | | Легенда | ||
Строка 584: | Строка 598: | ||
{{Wbincludes:WB-MS: Errata ERRWB-MSv20003}} | {{Wbincludes:WB-MS: Errata ERRWB-MSv20003}} | ||
{{Wbincludes:WB-MS: Errata ERRWB-MSv20004}} |