wb_editors
559
правок
N.kulikov (обсуждение | вклад) |
N.kulikov (обсуждение | вклад) |
||
Строка 12: | Строка 12: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |||
|WB-MS | |||
|06-09-2019 | |||
|4.7.0 | |||
|WB-MSWv3 | |||
|added STM32F030 mcu. IR module disabled. Use MS bootloader target. | |||
|- | |- | ||
|WB-MS | |WB-MS |