wb_editors
559
правок
N.kulikov (обсуждение | вклад) |
N.kulikov (обсуждение | вклад) |
||
Строка 30: | Строка 30: | ||
|MAP12H,MAP3E,MAP3H,MAP6S | |MAP12H,MAP3E,MAP3H,MAP6S | ||
|Fix FRAM configuration loss | |Fix FRAM configuration loss | ||
|- | |||
|WB-MS | |||
|19-03-2020 | |||
|4.10.0 | |||
|WB-M1W2 | |||
|M1W2 v1.2 with active pullup support | |||
|- | |- | ||
|WB-MAP | |WB-MAP |