wb_editors
559
правок
N.kulikov (обсуждение | вклад) |
|||
Строка 16: | Строка 16: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |||
|WB-MS | |||
|23-04-2020 | |||
|[http://fw-releases.wirenboard.com/?prefix=fw/by-version/WB-MS/stable/4.12.0/ 4.12.0] | |||
|WB-MSW v.3 | |||
|Improve TH sensor work. Read errors filtration. | |||
|- | |- | ||
|WB-MD | |WB-MD |