wb_editors
559
правок
N.kulikov (обсуждение | вклад) |
N.kulikov (обсуждение | вклад) |
||
Строка 16: | Строка 16: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |||
|WB-MS | |||
|26-06-2020 | |||
|[http://fw-releases.wirenboard.com/?prefix=fw/by-version/WB-MS/stable/4.13.0/ 4.13.0] | |||
|WB-MIR WB-MIR64 WB-M1W2 WB-M1W2_V2_1 | |||
|Fix compensation internal ntc temperature sensor. | |||
|- | |- | ||
|WB-MS | |WB-MS |