wb_editors
559
правок
N.kulikov (обсуждение | вклад) |
N.kulikov (обсуждение | вклад) |
||
Строка 58: | Строка 58: | ||
|WB-M1W2 | |WB-M1W2 | ||
|M1W2 v1.2 with active pullup support | |M1W2 v1.2 with active pullup support | ||
|- | |||
|WB-MR | |||
|25-11-2019 | |||
|1.14.1 | |||
|all | |||
|change build system use make | |||
|- | |- | ||
|WB-MR | |WB-MR |