wb_editors
559
правок
N.kulikov (обсуждение | вклад) |
|||
Строка 16: | Строка 16: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |||
|WB-MR | |||
|02-09-2020 | |||
|[http://fw-releases.wirenboard.com/?prefix=fw/by-version/WB-MR/stable/1.15.1/ 1.15.1] | |||
|ALL | |||
|Improve input voltage measure and powerdown handle. | |||
|- | |- | ||
|WB-MS | |WB-MS |