16 809
правок
Строка 241: | Строка 241: | ||
|- | |- | ||
| WBIO SDA || 51 || | | WBIO SDA || 51 || | ||
|- | |||
| WBIO INT || 272 || | |||
|- | |- | ||
| DEBUG UART TX || 54 || | | DEBUG UART TX || 54 || | ||
Строка 297: | Строка 299: | ||
|- | |- | ||
| SoM BT HOST_WAKE || 82 || | | SoM BT HOST_WAKE || 82 || | ||
|- | |- | ||
| LVDS D0 P || 96 || | | LVDS D0 P || 96 || | ||
Строка 337: | Строка 335: | ||
|- | |- | ||
| V_OUT ON || 130 || | | V_OUT ON || 130 || | ||
|- | |||
| RS-485-1 RTS || 83 || | |||
|- | |- | ||
| RS-485-1 Termination || 134 || | | RS-485-1 Termination || 134 || | ||
|- | |- | ||
| RS-485-1 Failsafe || 136 || | | RS-485-1 Failsafe || 136 || | ||
|- | |||
| RS-485-1 TX || 274 || | |||
|- | |||
| RS-485-1 TX || 275 || | |||
|- | |||
| RS-485-2 RTS || 85 || | |||
|- | |- | ||
| RS-485-2 Termination || 133 || | | RS-485-2 Termination || 133 || | ||
Строка 397: | Строка 403: | ||
|- | |- | ||
| SoM LCD Backlight ON || 251 || | | SoM LCD Backlight ON || 251 || | ||
|- | |||
| RTC SCK || 226 || | |||
|- | |||
| RTC SDA || 257 || | |||
|- | |||
| RTC OUT || 273 || | |||
|- | |||
| Col1 || Col2 || | |||
|- | |||
| Col1 || Col2 || | |||
|- | |||
| Col1 || Col2 || | |||
|- | |||
| Col1 || Col2 || | |||
|- | |||
| Col1 || Col2 || | |||
|- | |||
| Col1 || Col2 || | |||
|- | |||
| Col1 || Col2 || | |||
|- | |||
| Col1 || Col2 || | |||
|- | |||
| Col1 || Col2 || | |||
|- | |||
| Col1 || Col2 || | |||
|- | |||
| Col1 || Col2 || | |||
|- | |||
| Col1 || Col2 || | |||
|- | |- | ||
|} | |} |