wb_editors
351
правка
(ERRWB-MSv20003) |
(ERRMIR06) |
||
Строка 239: | Строка 239: | ||
| class="cell-yellow" | | | class="cell-yellow" | | ||
| class="cell-green" | | | class="cell-green" | | ||
|- | |||
| ERRMIR05 | |||
| class="cell-yellow" | | |||
| class="cell-yellow" | | |||
| class="cell-yellow" | | |||
| class="cell-yellow" | | |||
| class="cell-yellow" | | |||
| class="cell-yellow" | | |||
| class="cell-yellow" | | |||
| class="cell-yellow" | | |||
| class="cell-yellow" | | |||
| class="cell-yellow" | | |||
| class="cell-yellow" | | |||
| class="cell-green" | | |||
|- | |||
| ERRMIR06 | |||
| class="cell-yellow" | | |||
| class="cell-yellow" | | |||
| class="cell-yellow" | | |||
| class="cell-yellow" | | |||
| class="cell-yellow" | | |||
| class="cell-yellow" | | |||
| class="cell-yellow" | | |||
| class="cell-yellow" | | |||
| class="cell-yellow" | | |||
| class="cell-yellow" | | |||
| class="cell-yellow" | | |||
| class="cell-yellow" | | |||
|- | |- | ||
| ERRWB-MSWv30006 | | ERRWB-MSWv30006 | ||
Строка 431: | Строка 459: | ||
{{Wbincludes:WB-MIR:_Errata,_ERRMIR04}} | {{Wbincludes:WB-MIR:_Errata,_ERRMIR04}} | ||
{{Wbincludes:WB-MIR:_Errata,_ERRMIR05}} | {{Wbincludes:WB-MIR:_Errata,_ERRMIR05}} | ||
{{Wbincludes:WB-MIR:_Errata,_ERRMIR06}} | |||