3690
правок
Метка: visualeditor |
Метка: visualeditor |
||
Строка 50: | Строка 50: | ||
|WB-MR*, WB-MWAC | |WB-MR*, WB-MWAC | ||
|support [[WB-MCU-Flasher|firmware update]] |- | |support [[WB-MCU-Flasher|firmware update]] |- | ||
|- | |||
|WB-MRGB | |WB-MRGB | ||
|2019-03-04 | |2019-03-04 |