wb_editors
559
правок
N.kulikov (обсуждение | вклад) |
N.kulikov (обсуждение | вклад) |
||
Строка 17: | Строка 17: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |||
|WB-MR | |||
|28-07-2021 | |||
|[http://fw-releases.wirenboard.com/?prefix=fw/by-version/WB-MR/stable/1.16.2/ 1.16.2] | |||
|WB-MWAC | |||
| | |||
* fix counters zero values in holdregs during 1 sec after boot | |||
|- | |- | ||
|WB-MR | |WB-MR |